Zawody Szkół Podstawowych w Pływaniu

0

31.01.2014 w SP7 odbyły się Międzyszkolne Zawody Szkół Podstawowych w Pływaniu. Naszą Szkołę reprezentowały następujące osoby:

– RAUBO, MAŁGORZATA
– MIKOŁAJCZYK, MARTYNA – IV miejsce na dystansie 25m stylem klasycznym
– RADOSZ, OLIWIA
– STANKIEWICZ, TOMASZ – III miejsce na dystansie 25m stylem dowolnym
– OSTROWSKI, MICHAŁ – V miejsce na dystansie 25m stylem dowolnym
– ŁĄPIEŚ, SEBASTIAN
– MADEJSKI, MACIEJ
– WOLAK, KAROL
– OLEJNICZAK, MARCEL
– MADEJSKA, ZUZANNA
– JANKOWSKA, OLA
– RAUBO, ZOFIA – III miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym i stylem grzbietowym
– MIKOŁAJCZYK, WERONIKA – II miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym i III miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym
– WOJCIEL, ZUZANNA – IV miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym i klasycznym
– ZIĘBA, MAŁGORZATA – V miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym i klasycznym
– URBANOWICZ, MAGDA – II miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym
– GULKA, MAJA – II miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym i klasycznym i III miejsce na dystansie 100m stylem zmiennym
– PASZKOWSKA, WIKTORIA – II miejsce na dystansie 25m stylem motylkowym III miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym
– KUSTRA, EWA – IV miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym i klasycznym
– POSZYTEK, KATARZYNA – II miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym, V miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym
– PAŃKOWSKA, KAROLINA – III miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym
– ŻYTYŃSKA , NATALIA
– MICHAŁOWSKA, PAULINA
– PAWLIK, JAKUB
– RZĄSA, KONRAD
– KUSTRA, ADAM – I miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym i klasycznym
– AKSAK, WIKTOR – II miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym i grzbietowym
– LASKOWSKI, OSKAR – III miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym
– KŁOSOWSKI, DAWID – IV miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym
– DRĄG, JAKUB – V miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym i grzbietowym
– STRZELCZYK, KACPER
– BESZTAK, KACPER
– HAWRAN, MIKOŁAJ – I miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym i II miejsce na dystansie 25m stylem motylkowym
– LEWICKI, DOMINIK – III miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym i IV na dystansie 50m stylem grzbietowym
– STOJANOWSKI, WIKTOR – I miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym i V miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym
– URBANOWICZ, PIOTR
– SKULIMOWSKA, DAGMARA – IV miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym i V miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym
– GLIWIŃSKI, KRZYSZTOF – II miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym i klasycznym i 100m stylem zmiennym

Łącznie nasi zawodnicy zdobyli 25 medali.

POdziel się:

Comments are closed.